Побудуємо храм разом!     Так говорить Господь: "Зверніть ваше серце до ваших доріг! Виходьте на гору, і спроваджуйте дерево, і храм цей будуйте, і в ньому знайду Я вподобу, та буду шанований, каже Господь." (Біблія. Старий Заповіт. Книга пророка Огія.1:7,8)

     В названому місці Святого Письма, Бог закликає свій народ будувати храм. Ці слова є актуальними і сьогодні, адже Біблія говорить, що "дім Божий - домом молитви називаним буде." (Біблія. Книга пророка Ісаї 56:7, Євангелія від Матвія 21:13). 

     Отже, будівництво храму (церкви) є виконанням доручення самого Бога і Святий Отець дає обітницю народу, який виконує це доручення, одарити його благословеннями духовними та матеріальними  (Біблія. Старий Заповіт. Книга пророка Огія.1:5, 6, 9-11, книга пророка Малахії 3: 11, 12).

     "І ради вас насварю Я все те, що жере, і воно не понищить вам земного плоду, і не заб'є винограду вам на полі, говорить Господь. І будуть всі люди вважати вас блаженними, бо будете ви любим Краєм, говорить Господь." (Біблія. Книга Малахії 3:11,12)
Строительство молитвенного дома ПХЦ
     Будівництво храму Полтавської Християнської Церкви обумовлено не покращенням умов прихожан, а створенням умов для ефективного розповсюдження і навчання Слова Божого, прояву любові Христової через служіння хворим, пристарілим, сиротам, залежним, вдовам, зміцнення духовного стану та благополуччя нашого краю і всієї України.


     "Блаженний народ, що йому так ведеться, блаженний народ, що Господь йому Бог!"
(Біблія. Книга псалмів 143:15)

Строительство молитвенного дома ПХЦ   Полтавська Християнська Церква звертається до Вас з проханням надати благодійну допомогу, за наявності можливості та бажання, для будівництва молитовного дому (храму) в м. Полтаві по вул.Тевелєва, 1а.

     Ми щиро віримо, що Господь одарує Вас своїми дарами і благословеннями.
"Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (Біблія. Друге послання апостола Павла до Коринтян 9:7)

     Якщо Ви не маєте можливості надати допомогу, ми вдячні, що прочитали це звернення, бажаємо Вам дійсних Божих благословень, а найперше бажаємо Вам шукати і пізнати Господа і Спасителя Ісуса Христа!
    
Банківські реквізити: р/р 26007054604289, в КБ «ПриватБанк», МФО 331401, отримувач: РГ ПЄ «Полтавська Християнська церква», м.Полтава, вул. Героїв-пожежників, 1 "А" , код ЄДРПОУ 35868418. 

Проект молитвенного дома ПХЦ  Відповідно до п. 138.5.3. ст. 138 Податкового кодексу України, витрати, понесені платником податку, у вигляді благодійних чи інших внесків та/або вартості товарів (робіт, послуг) до неприбуткових організацій, які згідно з нормами цього розділу враховуються для визначення об'єкта оподаткування платника податку, включаються до складу витрат за датою фактичного перерахування таких внесків та/або вартості товарів (робіт, послуг).


Главная | О нас| Информация | Контакты
© 2010 ПХЦ
 
Церкви.com